İstanbul: Yenilenen Kavşaklar

TR Extended Harita Modu ile Road to the Black Sea DLC’sinde yer alan İstanbul daha geniş bir haritaya kavuşuyor. Ancak haritadaki değişikliklerimiz genişleme ile sınırlı değil. Harita tasarım ekibimiz, İstanbul’da yer alan bazı kavşakları gerçeğine uygun şekilde yeniden inşa ediyor. Karşılaştırmalı oyun içi görüntülerden de anlaşıldığı gibi ayrıntılı bir çalışma yapılıyor.

İstanbul sürekli değişen bir şehir olduğundan, ETS 2’de gerçekçiliği yansıtmak için haritanın güncellenmesi gerekiyordu. Bu durumu dikkate alarak biz de,  DLC’de inşaat halinde yer alan önemli bir kavşağı tamamladık. Oyunda yer alan dönel kavşaklardan birini de alan yetersizliğine rağmen zorlu bir çalışma ile köprülü kavşak haline getirdik.

Kavşakların yerlerini oyun içi ekran görüntülerindeki ipuçlarından bulabilirsiniz. Paylaşımlarımızdan daha fazlasını TR Extended Harita Modunda keşfedecek, İstanbul’un yeni yollarında taşımacılık yapmanın tadını çıkaracaksınız.

6 thoughts on “İstanbul: Yenilenen Kavşaklar”

    1. Merhaba.

      Harita modumuzun İstanbul sürümü için çalışmalarımızda sona yaklaşıyoruz. Ancak çıkış tarihi ile ilgili net bilgi veremiyoruz. Gelişmeler için takipte kalın.

  1. Lütfen otogarlarida ve duraklari falan eklemeyi unutmayin biz otobusculer en cok bunu isteriz birde tekirdağ sahil yolu yoktu road black sea de sizin haritada olucak mi ?

  2. Harita çok guzel gidiyor ellerinize saglik iyiki sizin gibiler var gelisiyor oyun tebrik ederim sizi dahada iyilerini gormek dilegi ile insallah kolay gelsin

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzun zamandır beklenen gün geldi. Bugün, harita modumuzun Marmara genişlemesinin ilk kısmını yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz. Euro Truck Simulator 2’de rotayı İzmit Körfezi’ne çevirmeye hazır mısınız?
TR Extended Map: İstanbul Edition - Özellikler

TR Extended Map: Marmara Edition Part 1 - Özellikler