TR Extended Map: İstanbul Edition Yayın Tarihi Duyurusu ve Tanıtım Videosu

TR Extended Map Mod: Yayın Tarihi Duyurusu

Nisan 2020’de ‘Bir şeyler değişiyor’ başlığıyla duyurusunu yaptığımız TR Extended Harita Modunun İstanbul sürümünün yapım süreci nihayet tamamlandı. Euro Truck Simulator 2’de daha geniş bir İstanbul’u detaylı ve gerçekçi bir şekilde yansıtmak için ekibimiz yoğun emek harcadı. Mod için yeni modeller eklendi. Yol ağı ve çevre düzeni gerçeğine uygun bir şekilde tasarlandı. Son olarak modumuzun test süreci de başarıyla tamamlandı. Merakla beklenen harita modumuzun ilk sürümünün yayınlanma tarihini açıklamak için artık hazırız.

TR Extended Map Mod-İstanbul Edition 17 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak.

Resmi fragmanımızı da sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

TR Extended Harita Modunun İstanbul sürümü sürücülerin keşfetmesi için aşağıdaki ana özelliklere ve içeriklere sahip olacak:

✓ 1000 km’den fazla oyun içi yol

✓ Onlarca yeni model

✓ 500’den fazla yeni trafik levhası

✓ İstanbul’da daha fazla şirket

✓ Kuzey Marmara Otoyolu

✓ Yavuz Sultan Selim Köprüsü

✓ Anadolu ve Avrupa yakasında köyler

✓ Ömerli ve Reşadiye otoyol dinlenme tesisleri

✓ İstanbul Havalimanı

✓ Ambarlı Limanı

✓ Silivri

✓ Beylikdüzü

✓ Marmara Ereğlisi

✓ Tüyap Binası ve TV kulesi

✓ İstoç’ta yenilikler

✓ Basın Ekspres yolu Halkalı Kavşağı

✓ Hadımköy-Beylikdüzü bağlantı yolu

✓ Çatalca’da yenilikler

✓ Çatalca 1-2 ve Riva Tünelleri

✓ Ambarlı-Trieste feribot bağlantısı (Promods kullanıcıları için)

Tüm bu özellikler ile İstanbul haritası aşağıdaki şekilde görünecek:

17 Aralık 2020 tarihinde trextendedmap.com websitesinden TR Extended Harita moduna ulaşabilir, ücretsiz olarak indirip keyfini çıkarabilirsiniz. Merakla beklenen harita modumuzun yapım sürecindeki ilginiz ve sabrınız için teşekkür ederiz.

TR Extended ekibi

4 thoughts on “TR Extended Map: İstanbul Edition Yayın Tarihi Duyurusu ve Tanıtım Videosu”

  1. Kadir Çalık

    Öncelikle Merhabalar. ETS2’de İstanbul haritasınını genişleterek yeni bir mod çıkaracağınızı yeni duydum. Çalışmalarınızdan ötürü kutlarım. Emeğinize sağlık. Özellikle Hadımköy-Beylikdüzü ve Haramidere bağlantılarının olmasını çok beğendim. Bu bölge İstanbul’un Avrupa’ya açılan lojistik merkezi olması oyunda buranın olmasını elzem kılıyordu. Sizden ricam bir sonraki modda Hadımköy Mercedes-Benz’den sonraki yolun İstanbul Havalimanı’na bağlanması olacaktır. Zira bu yolda birçok lojistik firması,lojistik depolar,fabrikalar ve araç galerileri(Volvo,Renault gibi) bulunmaktadır. Hadımköy Ömerli,Hadımköy Merkez,Dursunköy,Baklalı yoluyla Havalimanı-Çatalca yoluna bağlanabilir veya Hadımköy,Yassıören yoluyla Kuzey Marmara Yoluna bağlanabilir. Bu eklentiyle oyuna gerçekçi olarak yeni galeriler ve yeni iş alınacak yerler getirilebilir. İstanbul’un bu taraftaki köyleri de konulabilir. Tekrardan emeklerinize sağlık kolay gelsin.

  2. Kadir Çalık

    Dlc’nin adı Road to Black Sea olmasına rağmen İstanbul’da Karadeniz’i göremiyoruz. Bunun için de Baklalı-Durusu-Karaburun yolu yapılırsa Karadeniz’i de görebiliriz. Oyun bir tır oyunu olduğu için İstanbul’un tarihi yerlerine tırla gitmek absürd olacaktır bu yüzden de asıl İstanbul yapılamıyor ama Karaburun limanın yapılması hem gerçekçi olur hem de oyunun görselliğini artırarak oyunculara zevk uyandırır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir