TR Extended Map: İstanbul Edition Yayınlandı!

Beklenen gün geldi. Euro Truck Simulator 2’de daha büyük bir İstanbul’da seyahat etmeye hazır mısınız?

TR Extended Harita modu İstanbul sürümü yayınlandı!

 

TR Extended Map: İstanbul Edition indirmek için tıklayın.

 

TR Extended Harita modu ile İstanbul’da yeni yollarda seyahat edebilir, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü kullanarak Anadolu Yakası’na geçebilirsiniz. Şehir manzarası yanında İstanbul’un kırsal bölgelerinde yerel yollarda taşımacılık yapabilirsiniz. Ambarlı Limanı ve İstanbul Havalimanı da keşfedeceğiniz önemli noktalar arasında.

TR Extended Harita Modunun İstanbul sürümü sürücülerin keşfetmesi için aşağıdaki ana özelliklere ve içeriklere sahip olacak:

✓ 1000 km’den fazla oyun içi yol

✓ Onlarca yeni model

✓ 500’den fazla yeni trafik levhası

✓ İstanbul’da daha fazla şirket

✓ Kuzey Marmara Otoyolu

✓ Yavuz Sultan Selim Köprüsü

✓ Anadolu ve Avrupa yakasında köyler

✓ Ömerli ve Reşadiye otoyol dinlenme tesisleri

✓ İstanbul Havalimanı

✓ Ambarlı Limanı

✓ Silivri

✓ Beylikdüzü

✓ Marmara Ereğlisi

✓ Tüyap Binası ve TV kulesi

✓ İstoç’ta yenilikler

✓ Basın Ekspres yolu Halkalı Kavşağı

✓ Hadımköy-Beylikdüzü bağlantı yolu

✓ Çatalca’da yenilikler

✓ Çatalca 1-2 ve Riva Tünelleri

✓ Ambarlı-Trieste feribot bağlantısı (Promods kullanıcıları için)

Tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı sosyal medya kanallarımızda paylaşmanızı dört gözle bekliyoruz! Bizi etiketlediğinizden ve #Trextendedmap hashtagini kullandığınızdan emin olun, en sevdiklerimizi paylaşacağız.

6 thoughts on “TR Extended Map: İstanbul Edition Yayınlandı!”

  1. öncelikle mod çıktığı için çok memnun oldum.Güzel oldu bu mod.yalnız bir ricam olacak lütfen ankarayıda yapın iki şehir arasında yük taşımacılığı yapalım.Her bölge olsun isterim.eryaman etimesgut ilçe ilçe mahalle semt köy v.s umarım bunada el atarsınız.ankarayıda lütfen unutmayın ben kendim ankaralıyım her ilçesini mahallesini köyünü görmeyi istiyorum.bundan sonrada ankara edition çıkartmayı düşünün nolur. bir sorum var bu gerekli dlc ler diyor ya baltic sea road to black sea viva de v.s olanların hepsimi kurulacak ? onlar ayrı ets 2 değilmi ya bunu sayfanıza da link olarak eklerseniz sizin sayfadan bütün dlcleri indirmek isterim değerli admin.nasıl yapılacağınıda anlatırsanız şahane olur.

  2. Çok güzel olmuş emeğinize sağlık, Aksaray , Yenikapı tarafları da yapılabilir mi acaba gelecek güncellemelerde ince dar sokaklar yollar harika olur

  3. Haritayı çok beğendim. Emek kokuyor resmen. Elinize sağlık. Bir isteğim var yakın bir zamana istanbula otogarlarıda eklersiniz olur mu?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir