TR Extended Map 1. Yıl Dönümü ve Birleşme Duyurusu

TR Extended Map İlk Duyuru Yıl Dönümü

Euro Truck Simulatör 2 için yayınlanan Road to the Black Sea DLC’si sonrası Türkiye haritasını genişletme hayaliyle yola çıkalı 1 yıl oldu. TR Extended Map’i ilk defa ‘bir şeyler değişiyor’ başlığı altında SimülasyonPark’ta duyurmuştuk. Black Sea DLC’si ile Türkiye’yi içeren harita modlarında içerik ve nitelik açısından bir şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyorduk.

Harita modu ile ilgili düşüncelerimizi hayata geçirmek kolay olmadı. Harita editöründe keşif çalışmaları yaptık. Neler yapılabileceğini gördük. Projemizi netleştirdik ve çalışmalara başladık. Projemizin ilk etabı olan İstanbul, bizim için önemli bir adım oldu. Harita tasarımında kendimizi geliştirmemize imkan sağladı. Aylar süren çalışmalar sonunda sizleri modumuzun ilk sürümüyle buluşturduk. Harita modumuz, 40 binin üzerinde indirme sayısına ulaştı. Yerli ve yabancı topluluktan çok güzel destek mesajları aldık ve bu bizi haritayı genişletme konusunda motive etti. Şimdi de Marmara Bölgesi üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri duyuracağız.

İlk Duyuru yıl dönümümüzde sizlere güzel bir gelişmeyi aktarmanın vakti geldi. Topluluktan birçok kişinin istediği ve çalışmalarımıza hız kazandıracak önemli bir gelişmeyi duyurmanın heyecanı içindeyiz.

Güney Marmara Map Mod Ekibi, TR Extended Map ekibine dahil oldu. 1:3 ölçekli Güney Marmara Map projesi ile göz dolduran Kerem Arda ve Yiğit Kağan, harita tasarımı ve planlama ekibimize dahil oldular. Artık gelecek sürümlerimizi beklenenden daha kısa sürede hayata geçirebileceğimizi umuyoruz. Kendilerine aramıza hoş geldiniz diyoruz. Yeni gelişmelerle karşınızda olmak üzere Hoşça Kalın!

 

TR Extended Map ekibi

v1.2 değişiklikleri

 • 1.40 güncellemesine uyarlandı.
 • Yeni görsel aydınlatma sistemi uygulandı.
 • 1:3 ölçekteki GüneyMarmaraMap v1.1 haritasına uyumluluk getirildi.
 • ProMods 2.52+2.55 ile uyumluluk sağlandı.
 • TR Extended Map+GüneyMarmaraMap+ProMods2.52+2.55 için uyumluluk modu yapıldı.
 • ProjectBalkans 5.1 ile uyumluluk güncellendi

İndirmek için buraya tıklayın.

 

 

3 thoughts on “TR Extended Map 1. Yıl Dönümü ve Birleşme Duyurusu”

 1. Yes ! I love the lights on the big bridge !
  Awesome map. Beautiful website.
  I’ve been in Istanbul a couple of years ago. I’ve only seen the old city. Just a small part of it.
  Shows how massive and impressive Istanbul is.
  Teşekkür ederim !

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir