TR Extended Map: Marmara Edition – Gebze

TR Extended Map: Marmara Edition – Gebze

TR Extended Harita Modunun gelecek sürümünden ilk blogu paylaşmanın zamanı geldi. Harita tasarım ekibimizin yoğun çalışmaları sonrası, sizlere Marmara genişleme sürümünden yeni görseller sunmanın heyecanı içindeyiz. Sürücülerin Anadolu’ya yolculuklarında İstanbul sonrası ilk durağı, Kocaeli endüstrisinin büyük bölümünün yoğunlaştığı Gebze ilçesi olacak.      Gebze, Marmara Bölgesi’nin doğusunda, İzmit Körfezi‘nin kuzey kesiminde yer alan, zengin bir tarihi geçmişe sahip, ekonomisi; tarım, hayvancılık ve sanayiye dayalı Türkiye’nin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçesidir. Gebze, Marmara Bölgesi’nin en büyük sanayi kentlerinden biri olup Türkiye sanayisinin %15’ini barındırmaktadır. Gebze, aynı zamanda Anadolu’nun İstanbul’a ve Avrupa’ya bağlantısını sağlayan yollar çevresinde kurulmuştur. Yolların doğu-batı yönünde olması nedeniyle kentsel alanı ve sanayisi bu doğrultuda gelişmiş bir sanayi bölgesidir.
TR Extended Harita modu takipçileri Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 4 farklı şirkete taşımacılık yapma imkânı bulacak. Geniş bir endüstri yelpazesine sahip bu konumlara kargo teslim etmekten keyif alacağınızı umuyoruz. Gerçekçi çevre tasarımı, tanınabilir noktalar ve iddialı kavşaklar sürüş zevkinizi artıran önemli ayrıntılar olacak. Bu arada otobüs sürücülerini de unutmadık. Gebze otogarını da harita modumuzda bulacaksınız.
Size yeni içerikler getirmek için hevesliyiz. Paylaşacak daha pek çok şey var. Bizi izlemeye devam edin. Sabrınız için teşekkürler!

 

 

TR Extended ekibi

3 thoughts on “TR Extended Map: Marmara Edition – Gebze”

  1. Cengizhan B.

    Çok çok çok güzel görüntüler, titizlikle çalışıldığı çok belli.Hoş İstanbul versiyonunda son kullanıcılar olarak ta tecrübe ettik. Umarım mümkün olan en kısa sürede bütün haritalara kavuşuruz ve dilerim Gebze’de olduğu gibi mümkün olan lokasyonlarda örneğin Bursa’nın o kendine has terminali de olur.

    Kolaylıklar

  2. Bilecik Olarak oranın Fabrikaları Olacak mı Haritada Örn: Demirer Kablo, Demir Döküm, Vitra gibi… Bilecikte Yaşıyorumda

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir