Bursa: Oyak Renault Fabrikası

 

TR Extended Harita modunda, yeni şehirler ve yol ağları dışında gerçek hayatta yer alan endüstri alanlarını da keşfedecek, yerel şirketlere taşımacılık yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Harita modumuzun Marmara sürümünün çalışmaları tüm hızıyla sürerken, bugün size Bursa’da yer alan otomotiv sanayisinden oyun içi görüntüler paylaşmak istiyoruz.
Bursa, sanayi istatistiklerine göre Türkiye’nin en büyük sanayi kenti ve otomotiv üretim merkezidir. Birçok otomobil markasının fabrikası ‘Otomotivin başkenti’ olarak anılan Bursa’da yer almaktadır. Bunlardan birisi de Oyak-Renault Otomobil Fabrikalarıdır.

1969 yılında Bursa’da kurulan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 378.000 otomobil ve 920.000 motor üretim kapasitesi ile Renault’un Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip üretim tesislerinden biridir. Bu Fabrikalar, Renault Grubu’nun dünya çapındaki 40 üretim merkezinden biridir. Oyak Renault’un ürettiği otomobil ve mekanik aksamlar Renault Grubu’nun faaliyet gösterdiği 60’dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.

 

Euro Truck Simulator 2 TR Extended Map Marmara sürümünde sürücüler, otomotiv sektöründe çeşitli ekipman ve üretimleri taşıma ve teslim etme fırsatına sahip olacaklar. Otomotiv sanayiinin sadece bu şirket ile temsil edildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İlerleyen zamanlarda size gösterecek daha çok içeriğin olacağından emin olabilirsiniz. Harita modumuza ait yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkürler.

 

TR Extended Map ekibi

8 thoughts on “Bursa: Oyak Renault Fabrikası”

  1. doğma büyüme Bursalı olarak yazıyorum birebir olmuş! Ellerinize sağlık. Babamın da 12 yıl çalıştığı bu fabrikadan sanal da olsa mal taşımak için sabırsızlıkla bekliyorum.

  2. Türkiyenin 4. büyük şehri olan ve çok fazla oyuncuya sahip Bursa’nın da İstanbul kadar ayrıntılı olmasını çok isteriz. Renault fabrikası gerçekten çok benzemiş ancak metroların desenini ve modelini de benzetirseniz tadından yenmez. Gerçekten çok büyük bir çaba ve emek gösteriyorsunuz ellerinize sağlık.

  3. Buğra Yılmaz

    Bursa’da yaşayan biri olarak böyle bir modu gördüğüme çok sevindim umarım harita detaylı olur oyak fabrikası birebir olmuş başarılar <3

  4. merhabalar Bursa marmara part 2 de çıkacaktı dimi? mesela eğer Bursa da gelecekse hem eski yol hemde yeni otoban yolu olsa iyi olur zaten ilçeler illaki olacak biliyorum mesela eğer mudanya da olacaksa mesela istanbulun ambarlı portundan Mudanya ya da Yalova ya ve hatta Bandırma feribot hattıda gelebilir çok güzel olur yada ilerleyen güncelleme de istanbulun yenikapı ilçesini ekleyip oradan da birkaç feribot hattını ekeyebilirsiniz. promods için Yalova ve Trieste italya feribot bağlantısı var ama normal single player için de olsa güzel olabilir mesela yalova dan ya da istanbul dan italya nın sicilya ya da sardenya adasına feribot olabilirse çok güzel olur. en yakın zaman da part 2 için haberlerinizi bekliyoruz çok heyecanlıyız süper luyor gerçekten hapinizin emeğinize sağlık <3 🙂

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir