TR Extended Harita modunda, yeni şehirler ve yol ağları dışında gerçek hayatta yer alan endüstri alanlarını da keşfedecek, yerel şirketlere taşımacılık yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Harita modumuzun Marmara sürümünün çalışmaları tüm hızıyla sürerken, bugün size Bursa’da yer alan otomotiv sanayisinden oyun içi görüntüler paylaşmak istiyoruz.
Bursa, sanayi istatistiklerine göre Türkiye’nin en büyük sanayi kenti ve otomotiv üretim merkezidir. Birçok otomobil markasının fabrikası ‘Otomotivin başkenti’ olarak anılan Bursa’da yer almaktadır. Bunlardan birisi de Oyak-Renault Otomobil Fabrikalarıdır.

1969 yılında Bursa’da kurulan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 378.000 otomobil ve 920.000 motor üretim kapasitesi ile Renault’un Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip üretim tesislerinden biridir. Bu Fabrikalar, Renault Grubu’nun dünya çapındaki 40 üretim merkezinden biridir. Oyak Renault’un ürettiği otomobil ve mekanik aksamlar Renault Grubu’nun faaliyet gösterdiği 60’dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.

 

Euro Truck Simulator 2 TR Extended Map Marmara sürümünde sürücüler, otomotiv sektöründe çeşitli ekipman ve üretimleri taşıma ve teslim etme fırsatına sahip olacaklar. Otomotiv sanayiinin sadece bu şirket ile temsil edildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İlerleyen zamanlarda size gösterecek daha çok içeriğin olacağından emin olabilirsiniz. Harita modumuza ait yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkürler.

 

TR Extended Map ekibi

3 COMMENTS

  1. doğma büyüme Bursalı olarak yazıyorum birebir olmuş! Ellerinize sağlık. Babamın da 12 yıl çalıştığı bu fabrikadan sanal da olsa mal taşımak için sabırsızlıkla bekliyorum.

  2. Türkiyenin 4. büyük şehri olan ve çok fazla oyuncuya sahip Bursa’nın da İstanbul kadar ayrıntılı olmasını çok isteriz. Renault fabrikası gerçekten çok benzemiş ancak metroların desenini ve modelini de benzetirseniz tadından yenmez. Gerçekten çok büyük bir çaba ve emek gösteriyorsunuz ellerinize sağlık.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here