TR Extended Marmara: Eskihisar-Topçular Feribotu

Marmara Bölgesi; yüzey şekillerinin sade olması, Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan boğazlara sahip olması ve denizlerle çevrili olması nedeniyle iyi bir ulaşım ağına sahiptir. Kara, hava, demir ve deniz yolu ulaşımındaki kolaylıklar, bölgede üretilen ürünlerin tüketim alanına kısa sürede ulaşmasını sağlamaktadır. Bölgedeki ulaşım ağının önemli parçalarından biri de İzmit Körfez geçişidir.

Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde bulunan Eskihisar iskelesi ile Yalova’nın Taşköprü beldesinde bulunan Topçular iskelesi arasında gerçekleştirilmekte olan arabalı vapur taşımacılığı ile İstanbul – Bursa hattında seyahat eden araçların İzmit Körfezi’ni dolaşmadan yolu kısaltmaları sağlanmaktadır.

TR Extended Marmara sürümünde gerçeğine uygun olarak yer alacak feribot geçişi ile İzmit Körfezi’ni daha hızlı geçerek vakitten tasarruf edebilir, yükünüzü daha kısa sürede teslim edebilirsiniz. Körfez geçişinde feribota alternatif bir yolun da yer alacağını şimdiden söyleyebiliriz. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın. TR Extended Map ekibi olarak Kurban Bayramınızı tebrik eder, sevdiklerinizle beraber daha nice bayramlara ulaşmanızı dileriz.

 

TR Extended Ekibi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here