Marmara Edition Part 1: Hereke

ETS 2 TR Extended Map: Marmara Edition Part #1 – Hereke

Uzun bir aradan sonra yeniden herkese merhaba! Maalesef işlerimizin yoğunluğu nedeniyle birkaç aydır blog paylaşımı yapamadık. Ancak bu arada ekibimiz harita geliştirmeye devam etti. Marmara sürümü için yeni modeller çizildi. Yeni yol ağları, şehirler ve kasabalar inşa edildi. Çalışmalarımız tüm hızı ile sürüyor.
Modumuzun İstanbul sürümünden de bildiğiniz gibi, oyun ölçeği imkan verdikçe yol ağı üzerinde kasaba ve köy gibi küçük yerleşim yerlerine de yer vermeye çalışıyoruz. Böylece harita zenginleşiyor ve rotalar sürücüler için daha keyifli hale geliyor.

Şimdi de uzun bir aradan sonra TR Extended Map’in gelecek sürümünde yer alacak, Kocaeli’nin şirin sahil kasabası Hereke’den ekran görüntüleriyle karşınızdayız.
Kocaeli ilinin Körfez ilçesine bağlı bir yerleşim yeri olan Hereke, İzmit Körfezi’nin kıyısında, İstanbul-Ankara karayolu üzerine kurulmuştur. 640’lı yıllarda Roma İmparatorluğu döneminde yapıldığı tahmin edilen bir kaleye ev sahipliği yapan Hereke, tarihi yönüyle önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda ipek dokuma halısı dünyaca ünlüdür.

TR Extended Map Marmara Edition ile, İstanbul’dan Anadolu’ya taşımacılık yapacak sürücülerin, Hereke’nin manzarası eşliğinde yolculuğun keyfini çıkaracağından eminiz.

Marmara Edition Part 1’in ilk kısmı için dört gözle bekleyeceğiniz bir tarih belirlemeye hazır değiliz. Ancak bitiş çizgisine yaklaşmış olduğumuzu size bildirmek isteriz. Bizi takipte kalın!

TR Extended ekibi

10 thoughts on “Marmara Edition Part 1: Hereke”

  1. ProMods 2.56 Connection.scs v1.2.5 günceller misiniz lütfen 1.42 sürümünde modu çalıştırmıyor direkt bu sürümle uyumsuz 1.41 için diyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir