ETS 2 TR Extended Map: Marmara Edition Part #1 – TÜPRAŞ, Nuh Çimento, Derince Safiport Limanı

ETS 2 TR Extended Map: Marmara Edition Part #1 – TÜPRAŞ, Nuh Çimento, Derince Safiport Limanı

ETS 2 TR Extended haritasının uzun süredir beklenen yeni blog yazısında TÜPRAŞ, Nuh Çimento gibi önemli sanayi bölgeleri ile Derince Safiport Limanı’nı sizlerle paylaşıyoruz. Marmara bölgesinin ilk kısmında çıkışın çok ertelenmemesi nedeniyle şu ana kadar yapılmış olan şehirler ve yollar yer alacak. Bu da ikiye bölünmesi demek oluyor. Ekran görüntülerindeki bölge tüm ayrıntılarıyla en hassas notkasına kadar aktarıldı.

Euro Truck Simulator 2 için Hereke civarındaki Anadolu Otoyolu yani E-80 ve D-100 üzerindeki Nuh Çimento bölgesi ile ardından Kocaeli, Körfez ilçesindeki D-100 otoyolu kenarındaki TÜPRAŞ İzmit Rafineri Tesisi ve Derince ilçesindeki Derince Safiport Limanı aktarıldı. Trafik levhaları ve manzarada pek çok ayrıntıyı fark edebileceksiniz.

Ne zaman çıkacak? İlk sürümde neler olacak? Neden gecikiyor?

Şu an çıkış tarihi için herhangi bir bilgi verilemiyor. TR Extended Map: Marmara Edition Part #1 için Gebze, Hereke, Osmangazi Köprüsü, Yalova kısmını ilk sürümde dahil ederek yayınlamayı planlıyoruz. Gecikmelerin nedeni şeffaf olmak gerekirse şu an haritayı yapan takım üyelerinin gerçek hayattaki işleridir. Kaliteden ödün vermemek için her hafta belli saatler ayırılıp yukarıda gördüğünüz ortamlar oluşturuluyor. Bu sürümün çıkışından sonra diğer kısımların ne zaman yayınlanacağı ve projenin geleceği ayrıca açıklanacaktır. Sonsuz desteğiniz için teşekkürler.

TR Extended seviyesinde harita tasarlayabilecek kişilere kapımız her zaman açık.

Hangi harita DLC’leri gereklidir?

Iberia DLC’si artık gerekli yapıldı. Orada yer alan pek çok 3D asset kullanıldı. Going East, Scandinavia, Vive la France, Italia, Beyond the Baltic Sea, Road to the Black Sea DLC’leri ve Iberia DLC gereklidir.

TR Extended ekibi


8 thoughts on “ETS 2 TR Extended Map: Marmara Edition Part #1 – TÜPRAŞ, Nuh Çimento, Derince Safiport Limanı”

  1. hep destek, tam destek. ellerinize sağlık çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. scsden daha kaliteli daha detaylı

  2. Hepinizin eline koluna sağlık. Gerçek zamandaki işleriniz yetmiyor gibi bir de bizler için haritalarla uğraşıyorsunuz ve bunları hiçbir kar amacı gütmeden yapıyorsunuz. Benim dileğim şudur ki, isteyenin gönlünden ne kadar koparsa bağışta bulunmak isteyeceği bir adres paylaşmanız. Böylelikle hem sizler daha çok gelişmiş ve hızlanmış olabilirsiniz hem de bizler sabırsızlıktan kafa yiyeceğimiz günleri geride bırakabiliriz 🙂

  3. Ben özgürce katılıyorum muhtemelen bir kar amacı gütmediği için yavaş yapılıyor ama bu haritayı sabırsızlıkla bekleyenler var en azından reklam filan koyun

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir