TR Extended Map Marmara Edition: Bursa

ETS 2 – TR Extended Map Marmara Edition: Bursa

TR Extended harita modunun Marmara sürümünün en büyük şehri Bursa’da mod çalışmalarımız sona yaklaştı. Artık Bursa’ya daha yakından bakabiliriz. Bugün, Bursa’nın çeşitli noktalarından oyun içi görüntüleri sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Görüntülerin gerçekteki yerleri ile ilgili tahminlerinizi bekliyoruz.
Türkiye’nin en büyük dördüncü şehri olan Bursa’yı, ETS 2 ortamına gerçeğine en yakın ve uygun bir şekilde aktarabilmek için harita tasarım ekibimiz, titiz ve detaylı bir çalışma yürüttü. Bursa’nın yol ağı ve sanayi bölgeleri oyun ölçeği göz önünde bulundurularak planlandı. Ayrıca şehri temsil edecek özel modeller ve reklam panoları yapıldı. Böyle büyük ve sanayi merkezi olan bir şehrin sıfırdan tasarlanması beklediğimizden daha fazla zaman aldı. Ama görüntülerden de anlaşılacağı üzere beklenene değecek bir çalışmanın ortaya çıktığını söyleyebiliriz.
TR Extended Map modunda sürücüler, Bursa’da daha önce paylaştığımız Renault Fabrikası da dahil olmak üzere birçok genel ve yerel şirkete taşımacılık yapabilecek. Şirketler için, Bursa’nın birçok yönüne gidilebilmesi için uygun konumlar seçildi. Aynı zamanda şirketler gerçekteki yerlerine göre konumlandırıldı. Yol ağında yerel yolları da unutmadık. Modumuzun İstanbul sürümünde olduğu gibi, Bursa’da da geniş otoyolların yanı sıra alternatif şehir içi yolları kullanabileceksiniz. Belki bu yollarda köylere de rastlayabilirsiniz.

TR Extended Map modu kullanan sürücülerin Bursa’da keşfedecek çok şeyi olacak. İlerleyen zamanlarda size gösterecek daha çok içeriğin olacağından emin olabilirsiniz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür eder, Kurban bayramının size ve sevdiklerinize sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini dileriz. Sevdiklerinizle beraber nice bayramlara!

 

TR Extended Map resmi web sitesi ve Marmara Edition sürümü için buraya tıklayın.


 

TR Extended: Marmara Edition Part 1 ana konusu için buraya tıklayın.

 

 

4 thoughts on “TR Extended Map Marmara Edition: Bursa”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir